O firmie

 

Witamy serdecznie!

Nasza firma oferuje profesjonalne rozwiązania i doradztwo w zakresie systemów informatycznych dla biznesu. Duże doświadczenie wypracowane podczas dotychczasowych wdrożeń oraz chęć dalszego rozwoju pozwala nam dopasować rozwiązania indywidualnie, "pod Klienta".

Doradzamy w zakresie usprawnienia pracy w firmie działów administracyjnych, handlowych, magazynowych i produkcyjnych. Podczas wdrożeń dbamy nie tylko o poprawną instalację i konfigurację programów ale także o przeszkolenie personelu.
Jesteśmy ukierunkowani na wdrożenia programów tworzonych w najnowszej technologii, zapewniających bezpieczne i stabilne funkcjonowanie przedsiębiortwa.

Jesteśmy od lat autoryzowanym serwisem oprogramowania firmy Insert. Tworzymy także własne moduły dla tego oprogramowania umożliwiające rozbudowę podstawowej funcjonalności w zależności od potrzeb Klienta.
Od lat jesteśmy też dystrybutorem i serwisem urządzeń fiskalnych firm Posnet, Innova, Sharp.Tworzymy także intranetowe serwisy B2B oraz strony internetowe.

Naszym celem jest zapewnienie Klientom stabilnej infrastruktury informatycznej w przedsiębiorstwie oraz systemu usprawniającego szybkość i wydajność pracy co daje zadowolenie Klientom a nam satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Miarą naszego sukcesu jest zadowolenie Klienta!