Nowe ceny abonamentów – styczeń 2022

Od 1 stycznia 2022 zmienią się ceny specjalne i standardowe Abonamentów na aktualizacje. Zmiana dotyczy Abonamentów:

  • do programów InsERT nexo/PRO,
  • do programów InsERT GT,
  • za dodatkowe stanowiska, pracowników i podmioty w programach InsERT nexo/PRO.

Ceny Abonamentów za dodatkowe stanowiska/pracowników do InsERT GT pozostają bez zmian.

Dokumenty firmy – błyskawiczne przekazywanie, OCR i wysyłka dokumentów

Dokumenty firmy to nowa usługa przeznaczona dla przedsiębiorstw korzystających z Rachmistrza lub Rewizora nexo/GT. Pozwala szybko wysyłać dokumenty do działu księgowego firmy (np. w formie plików PDF czy zdjęć), a także dokonywać ich automatycznego odczytu (OCR) podczas wprowadzania do programu. Doskonale sprawdza się również jako narzędzie wspierające pracę zdalną.

Łatwo dostosować sposób pracy z dokumentami oraz ścieżkę ich obiegu do własnych potrzeb i specyfiki działalności. Można je wysyłać bezpośrednio do Rachmistrza lub Rewizora albo do osoby odpowiedzialnej za ich wcześniejszą weryfikację i akceptację.

W przypadku bardziej skomplikowanych procesów przydatna okaże się opcja obiegu dokumentów, umożliwiająca stworzenie elastycznej ścieżki przekazywania ich wewnątrz przedsiębiorstwa. Pracownik odpowiedzialny za przepływ może, po przeanalizowaniu otrzymanych dokumentów oraz ich kwalifikacji, błyskawicznie przekazać je do odpowiedniej osoby w celu wykonania dalszych działań (np. uzupełnienia opisu czy sprawdzenia poprawności merytorycznej) lub akceptacji (np. w celu zatwierdzenia wydatku przez dyrektora finansowego firmy).

Obieg można zakończyć poprzez wysłanie dokumentów do programu księgowego albo zamknąć go na poziomie usługi. Ta druga opcja dotyczy dokumentów, które nie wymagają dodatkowych czynności księgowych, jak np. faktura pro forma. W każdej chwili można także obejrzeć historię obiegu i przeanalizować, kiedy i do kogo trafił dany dokument oraz jaka było jego dalsza droga.

Zmiana cen abonamentów na programy Insert

Od 15 marca zmienią się ceny Abonamentów na aktualizacje niektórych programów InsERT GT. Zmiana dotyczy cen standardowych i specjalnych.

Jeszcze przez miesiąc można skorzystać z niższych cen i kupić Abonament na aktualizacje programów InsERT GT. Zmiana od 15 marca dotyczy zarówno cen standardowych, np. dla nowych klientów, jak i cen specjalnych, czyli tych, z których mogą skorzystać dotychczasowi użytkownicy, jeśli w ciągu 30 dni od zakończenia dotychczasowego Abonamentu wykupią jego kontynuację na kolejny rok.

Szczegóły na stronie firmy Insert


Koniec wsparcia dla Windows 7 i Windows Server 2008 R2

Microsoft nie wspiera już systemów operacyjnych Windows 7 oraz Windows Server 2008 R2. Oznacza to, że programy InsERT nie będą już dostosowywane do tych systemów.