Navireo zaspokaja potrzeby firm różnej wielkości działających w różnych branżach. Wśród klientów są i średnie, i duże firmy, m.in. producenci odzieży, butów i zabawek, piekarnie i masarnie, dystrybutorzy środków chemicznych i higienicznych, a także teatr i firma energetyczna. System można dopasować do specyficznych potrzeb każdego klienta już na etapie wdrożenia.

Prosty i jasny sposób komunikowania się Navireo z użytkownikiem sprawia, że obsługuje się go intuicyjnie – mimo wielu złożonych funkcji. Wiedzę na temat obsługi można łatwo przyswoić, a sama praca z programem nie jest absorbująca.

System przetworzy nawet bardzo dużą liczbę dokumentów. Może z niego korzystać kilkudziesięciu, a nawet kilkuset użytkowników jednocześnie.

Konstrukcja systemu oparta jest o moduły, które pozwalają bardzo dobrze dopasować program do potrzeb przedsiębiorstwa i zoptymalizować koszty zakupu licencji. Możliwość tworzenia własnych modułów pozwala na wzbogacenie podstawowej funkcjonalności.

Oferujemy kompleksowe wdrożenie oraz szkolenia pracowników i prace programistyczne przy tworzeniu nowych modułów wspomagających pracę firmy.